Dyscyplina

Każdy zawodnik przynależący do zespołu zobowiązuje się do trzech rzeczy:​​

• regularnego trenowania i stawiania się na meczach w przypadku powołania.
  • -słuchania się poleceń trenera, szanując go i nie podważając jego autorytetu.​
  1. Każdy zawodnik, który należy do klubu jest naszym reprezentantem zarówno na boisku jak i poza nim. Wizerunek jaki tworzy swoją postawą i zachowaniem jest tym jak postrzega się nasz klub.Dlatego bez względu na to czy jesteśmy „u siebie” czy na innym obiekcie każdy musi zachowywać się właściwie, kulturalnie, nie zaśmiecać i nie czynić żadnych szkód.
  2. Każdemu przeciwnikowi należy się szacunek
  3. Każdy trening ma ustaloną konkretną godzinę rozpoczęcia. Zawodnicy na 15 minut przed treningiem powinni być w szatni.
  4. W sytuacji gdy ktoś nie pojawia się na treningu/meczu lub spóźnia się, powinien poinformować o tym Trenera przed treningiem
  5. Zawodnik powinien być przygotowany na każdy trening i mecz. Powinien posiadać odpowiedni strój, zależny od pogody  (bluza), buty, ochraniacze, żel pod prysznic, klapki, ręcznik oraz ubranie na zmianę
  6. Każdy z zawodników ma obowiązek do systematycznego odwiedzania strony internetowej. Powodem jest fakt, że pojawiać się będą ważne informacje odnośnie treningów, meczy i Waszego przygotowania do sezonu. Zawodnicy nie posiadający dostępu do internetu powinni utrzymywać stały kontakt z lepiej poinformowanymi kolegami.
  7. Kapitan zespołu na boisku treningowym i w innych sytuacjach ma być rzecznikiem trenera a podczas meczów przekazywać jego słowa drużynie
Wiadomości (utwórz nową)