Pierwsza porażka na wyjeździe

Nasi juniorzy w swoim trzecim meczu ligowym, rozgrywanym w Rybniku ulegają tamtejszemu zespołowi ROWu 1964 Rybnik. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla gospodarzy. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył w pierwszej połowie Dawid Groborz. Najbardziej boli fakt że nasza drużyna kończyła swój mecz w dziesiątke po czerwonej kartce dla Jakuba Kozłowskiego który jest jednym z naszych kluczowych zawodników.

ROW 1964 Rybnik 2:1 (0:1) Naprzód Rydułtowy

Zespół ropoczoł w następującej jedenastce:

Ł.Pozimski - A.Pieła, J.Kozłowski, A.Wita, R.Szewczyk - Sz.Wystyrk, Ł.Handschuh, D.Malgrab, P.Warsz - D.Groborz, M.Tlon

Zmiany:

60' <- Łukasz Handshuch

->60' Mateusz Mazur

60' <- Szymon Wystyrk

->60' Mateusz Młynarczyk

Następny mecz nasi juniorzy rozegrają już w najbliższą niedziele (13.09) u siebie z drużyną Górnika Radlin. Mecz rozpoczyna się o godzinie 11:00. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do wspierania naszych juniorów na stadionie!